Etimesgut Yatak Yıkama

Etimesgut'da Yatak Yıkama

Bilirizki ömrümüzün büyük bir kısmını geçirdiğimiz yer yatağımızdır. Etimesgut halı yıkama fabrikasının evlere vermiş olduğu yerinde yıkama ekipleri evinizde Etimesgut yatak yıkama işlemi yapmaktadır. Yatak yıkama işlemi pek yapılmamaktadır. Yatak yıkama işlemini peryodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Yatak yıkama işlemi müşterilerin evinde yapılmaktadır.

Yatak yıkama işlemimiz sizden gelecek yıkama işlemi isteği talabinde size bir randevü verilmektedir. Verilen randevü zamanında evinizde olunarak yatağınıza hijyen vermek için yatak yıkama işlemine başlanır. Yatak eğer tozlu ise süpürme işlemi yapılır. Süpürme işleminin bitiminde yatağınız kirleri ve lekeleri yumuşaması için ıslama işlemi yapılır.

Islatılmış kirleri ve lekeleri yumuşamış yatağınızı kuru ve yıkanmamış yer kalmayacak şekilde her tarafı yıkama yapılır. Yıkama sırasında çıkmayan lekelere leke çözümü ve fırçalama işlemi uygulanır. Artık Etimesgut yatak yıkama firması tarafından hijyenik ve temizlik işlemine kavuşmuş yatağınız vakumlama yapılarak suyu çektirilir. Yıkanan ve vakumlanan yatak kurumaya bırakılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir