Etimesgut Yatak Temizleme ve Temizlik Firması

Firmamız Etimesgut halı yıkama Etimesgut’da yatak yıkama hizmetinide sunmaktadır. Yatak yıkama hizmetimiz Etimesgut dahil olmak üzere tüm Ankara geneline sunmaktayız. Etimesgut yatak yıkama işlemimiz evinizde yapılmaktadır. Sizden gelecek yatak yıkama talebi ile verilen randevü doğrultusunda Etimesgut yatak yıkama ekipleri evinize gelir.

Yatak yıkama işleminde önce yatak süpürülür. Süpürülme işlemi tamamlandıktan sonra yatak kuru yer kalmayacak şekilde hazırlanan yatak yıkama şampuanı ile ıslatılır. Islatılma işlemi hem yatakdaki kirlerin yumuşaması hemde dezenfekte olması için uygulanır. Bir müddet bekletildikten sonra yıkama işlemine başlanır.

Yatak yıkama işleminde leke varsa ayrı leke çözücülerle leke çözümleme yaparak lekelerle mücadele edilir. Yatak yıkama işlemini peryodik olarak yapılmasında yarar vardır. Ömrün büyük bir kısmını yataklarda geçirdiğimizden yataklarda huzurlu bir uyku için dezenfektasyonu şartdır. Etimesgut yatak yıkama ekipleri ile dezenfektasyon ve temizlik işlemleri için sizden gelecek telefonu bekler ekiplerimizi size yönlerdiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir