Etimesgut Koltuk Yıkama

Etimesgut'da Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmamız koltuk yıkama işleminde üstün başarısı ile koltuklarınızın yenilenmesine gerek kalmadan koltuk temizle ve hijyen sağlamaktadır. Etimesgut koltuk yıkama ekiplerimiz evlerinizde koltuk yıkama işlemi yapmaktadır. Yapmış olduğumuz Etimesgut koltuk yıkama hizmetlerimiz firmamızın garantisi ve güvencesindedir.

Koltuk yıkama etimesgut işlemi sizden gelecek koltuk temizleme talebi ile size vereceğimiz randevü doğrultusunda zamanında evinizde olarak koltuk yıkama ,işlemine başlanır. Etimesgut koltuk yıkama işleminde öncelikle koltuğunuz süpürülür. Hazırlamış olduğumuz koltuk yıkama şampuanı ile koltuğunuz ıslatılır. Islatma işlemi ise koltuğun yumuşaması ve kir ve lekelerin daha kolay çıkması için yapılır.

Koltuk ıslama işlemi bitiminde yıkama işlemine geçilir. Etimesgut koltuk yıkama ekiplerimiz kumaşla kaplı olan koltuğunuzun tüm yüzeylerini yıkama işleminden geçirir. Genellikle oturum ve kollar dahada kirli olacağı için dahada fazla bir yıkama performansı gösteririler. Koltuk yıkama işleminde yoğun kirli olan bölgelerde fırçalama işlemide yaparak lekelerle mücadele ederler. Leke ve kirler çıkartıldıkdan sonra vakumlama yaparak suyunu çektirme yaparlar. Sizede güzel günlerde kullanmak kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir