Etimesgut Kanepe Yıkama

Etimesgut'da Kanepe Yıkama

Firmamız Etimesgut halı yıkama Etimesgut’da kanepe yıkama hizmetinide sunmaktadır. Kanepe yıkama hizmetimiz Etimesgut dahil olmak üzere tüm Ankara genelinde sunmaktayız. Etimesgut kanepe yıkama işlemimiz evinizde yapılmaktadır. Sizden gelecek kanepe yıkama talebi ile verilen randevü doğrultusunda Etimesgut kanepe yıkama ekipleri evinize gelir.

Kanepe yıkama işleminde önce yatak süpürülür. Süpürülme işlemi tamamlandıktan sonra yatak kuru yer kalmayacak şekilde hazırlanan kanepe yıkama şampuanı ile ıslatılır. Islatılma işlemi hem kanepe üzerindeki kirlerin yumuşaması hemde dezenfekte olması için uygulanır. Bir müddet bekletildikten sonra yıkama işlemine başlanır.

Kanepe yıkama işleminde leke varsa ayrı leke çözücülerle leke çözümleme yaparak lekelerle mücadele edilir. Kanepe yıkama işlemini peryodik olarak yapılmasında yarar vardır. Ömrün büyük bir kısmını kanepe üzerinde geçirdiğimizden kanepelerde huzurlu bir oturum için dezenfektasyonu şartdır. Etimesgut kanepe yıkama ekipleri ile dezenfektasyon ve temizlik işlemleri için sizden gelecek telefonu bekler ekiplerimizi size yönlerdiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir