Etimesgut Battaniye Yıkama

Etimesgut'da Battaniye Yıkama

Firmamız Etimesgut Halı Yıkama ve Hijyen servisimiz Etimesgut battaniye yıkama işleminide yapmaktadır. Etimesgut’da battaniye yıkama işlemi hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Halı yıkama ile beraber hizmet verdiğimiz battaniye yıkama işleminde battaniye yıkama şiparişiniz olduğunda evinizden alıp yıkama bitiminde tekrardan evinize teslimatını yapmaktadır.

Firmamız Etimesgut halı yıkama halı yıkama gibi battaniye yıkama işleminide otomatik makinalarda yapmaktadır. Evde battaniye yıkama işlemi zordur. Birde ev tipi makinaların kilogramı düşük olduğu için evde kullanılan makinaya sığması zor olduğu gibi yıkama yapıldığındada makinanıza telafisi olmayacak ciddi hasarlar açabilir.

Battaniye yıkama işleminde tertemiz bir battaniye ve hijyenik koşullarda yıkanması için Etimesgut battaniye yıkama işlemini tercih edebilirsiniz. Battaniye yıkama işleminde yaptığımız bütün işlemler firmamız garantisi altında olup battaniyenizin rengine ve dokusuna zarar gelmeden profesyonel ustalar tarafından kaliteli yıkama ürün ve yumuşatıcılar kullanılarak yıkama işlemi yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir